BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Ostatní

| Ostatní

Atlas BIKE

Nultý ročník závodů ATLAS BIKE. Závody budou 10.6 2023 v Budišově nad Budišovkou.

MTBO, plným názvem Mountain bike orienteering neboli orientační závod na horském kole, podstatou je spojení jízdy na horském kole s orientací v neznámém terénu dle mapy.

Cílem závodu je posbírat co nejvíce průjezdových kontrol. Závodníci se pohybují dle mapy s vyznačenými kontrolami. O výsledném pořadí závodníků rozhoduje počet projetých kontrol a při shodě rozhoduje čas v cíli. Časový limit závodu je 6 hodin.

Závodit můžou jednotlivci (muži, ženy) nebo dvojce (bez rozlišení pohlaví)

Přihlásit se můžete na https://www.atlasadventure.cz/bike

| Ostatní

Frčím. Frčíš. FRČÍ TO!

Frčím. Frčíš. FRČÍ TO!

Frčím. Frčíš. FRČÍ TO!

Ráda bych Vás pozvala na první ročník cykloorientačního závodu FRČÍ TO , který se bude konat v sobotu 28. 5. 2022 v Přelovicích u Lázní Bohdanče na Pardubicku. Na Bohdanečsku je totiž tak hezky, že je škoda sedět doma. Rybníky, lesy, Opatovický kanál a rovina! Žádné velké táhle kopce. Je to tady prostě placka, FRČÍ TO samo a tak je tento závod příslibem příjemně stráveného dne jak pro profíky, tak pro hobbíky, rodiny s dětmi, mladší, starší, nejstarší!

Celý článek.
| Ostatní

Cyklokufr 2022

Cyklokufr – pozvánka na pohodovou akci

Rád bych vás všechny pozval k nám na Plzeňsko na akci s názvem Cyklokufr , která se koná 28.5.2022 v Kempu Ejpovice u Rokycan. Jedná se o 1. ročník, který vás zavede na krásná místa Rokycanska a východního Plzeňska. Jedná se o 5ti hodinovku s volným pořadím kontrol rodinného typu. Zvláště uvítáme hobíky a rodiny s dětmi. Kdo chce poznat tento kraj, ať neváhá. Mapa je hotová, pivo se točí a my se na vás těšíme. 

Za organizátory Jana a Pavel 

| Ostatní

Jelenský Bludimír, III. ročník.

V sobotu 14.9.2019 v 10:30 odstartuje z haly u rekreačního zařízení Radost Horní Jelení 3. ročník orientačního závodu s volným pořadím kontrol pro dvojice, jednotlivce a rodiče s dětmi na horských i trekových kolech s názvem Jelenský Bludimír. Prezentace účastníků začíná v 8:30. Tentokrát se podíváme severně od Horního Jelení. Do 1.9.2019 je zvýhodněné startovné. Přihlášky přijímáme do 10.9.2019, případně později e-mailem na jelenskybludimir@seznam.cz nebo na prezentaci pokud zbydou mapy. Bližší podrobnosti a přihlášky naleznete na jelenskybludimir.webnode.cz Těšíme se na vás.

Celkem: 23
|< << 1 2 3 >> >|
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky