BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Informace

| Informace

Přednáška o práci s mapou a závodní strategii dlouhých MTBO závodů.

DDM Praha 4 - Hobby centrum 4 a Ztracené kobylky pořádají ve čtvrtek 9. dubna od 19:30 hod. přednášku pro účastníky dlouhých bodovacích MTBO závodů neboli závodů typu Bike adventure. Program bude věnován práci s mapou, plánování tras, postupům, spolupráci v týmu, strategii, pravidlům atd. a je určen pro ty, kteří mají již základní zkušenosti s účastí na těchto závodech. Přednášejícím bude orientační biker Martin Sajal, který má za sebou již 85 závodů tohoto typu a podělí se o zkušenosti během nich získané. Místo konání: Bartákova 1200/4, pavilon A, přízemí. Přihlášky na email vopalensky@hobbycentrum4.cz do 6. dubna. Počet přihlášených omezen kapacitou učebny na 25 osob. S přihlášením tedy neváhejte a využijte jedinečné možnosti získat před sezónou informace od profíků. Vstupné 100,-Kč, platba na místě.
| Informace

BIKE-Orientační závody na BIKE-O.cz

Závody na kole s mapou, tedy ty které jsou mimo oficiální disciplínu MTBO, mají nově své zázemí na stránkách www.bike-o.cz. Pořadatelé tím dostávají prostor pro pozvánky, aby upozornili na své akce, O-bikeři zase místo kde se mohou podělit o své zážitky ze závodů "neMTBO typu". Pro obě skupiny se stačí zaregistrovat a začít tvořit obsah (články nebo fotky), který se váže k jednotlivým závodům.
Pokud vám tady cokoliv chybí, stačí dát vědět a my to do systému přidáme. Naplnit se dá i historie (c;
| Informace

Polaris 2005

19.5.2005
aneb jak jsme závodili u klokanů

Kdysi dávno jsem surfoval po netu a narazil jsem na stránku nejproslulejšího orientačního bajkového závodu na světě - Polaris Challenge. V tu chvíli jsem jsi vzpomněl na Ctíbu Podbráskýho, který mi kdysi vyprávěl jeho zážitky z tohodle závodu z Austrálie. Teď, když jsem s Ivou na nějaký čas v Austrálii, vzpomněl jsem si, jak si Ctíba ten závod pochvaloval. No řekl jsem si, že když už jsme tady, tak proč bychom to taky nejeli. Navíc to je na australský poměry doslova za barákem, jen pět hodin jízdy na sever od Sydney. Oba jsme se pro Polaris nadchli a doslova jsem si stříhali metr do startu závodu. To jsme ovšem ještě vůbec netušili, co si prožijeme. Celý článek.
Celkem: 7
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky