BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců
| Jasoň a Drsoň

Vítězové Jasoně-Drsoně 2013

Zdeněk a Radek Laciga (Starej mladej) se stali vítězi v kategorii Drsný Jasoň s výsledným časem 9:43:05. V kategorii Drsoň zvítězil Pavel Fišer a Slávek Paule (Šviháci lázeňští). Jasoně vyhrál Jan Plíva a Jan Kolros (Jenda a Jenda) a kategorii Šmudla Jakub a Veronika Langerovi (Newbies). Kompletní výsledky najdete na www.jason-drson.com
| Ostatní

Denní i noční cykloorienťák při outdoorovém víceboji OTOB

OTOB je třídenní outdoorový víceboj tříčlenných týmů. Je to nejen kolo, výšky, běh, voda, bahno, pot a někdy i krev. Je to i spolupráce, fair play a blízké setkání se s krajinou. Letos startuje již pošesté, tentokrát v nové lokalitě kolem Orlické přehrady.

Těšit se můžete opět na denní i noční sbírání kót při cykloorienťáku, spolupráci mezi týmy při strategických disciplínách, překonávání výšek, (nejen) závěrečné vyšťavení při tradičním závěrečném Dothlonu - a mnoho dalšího!

Celý článek.
| Informace

BIKE-Orientační závody na BIKE-O.cz

Závody na kole s mapou, tedy ty které jsou mimo oficiální disciplínu MTBO, mají nově své zázemí na stránkách www.bike-o.cz. Pořadatelé tím dostávají prostor pro pozvánky, aby upozornili na své akce, O-bikeři zase místo kde se mohou podělit o své zážitky ze závodů "neMTBO typu". Pro obě skupiny se stačí zaregistrovat a začít tvořit obsah (články nebo fotky), který se váže k jednotlivým závodům.
Pokud vám tady cokoliv chybí, stačí dát vědět a my to do systému přidáme. Naplnit se dá i historie (c;
Celkem: 157
|< << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >|
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky