BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců
| Jasoň a Drsoň

Vítězové Jasoně-Drsoně 2013

Zdeněk a Radek Laciga (Starej mladej) se stali vítězi v kategorii Drsný Jasoň s výsledným časem 9:43:05. V kategorii Drsoň zvítězil Pavel Fišer a Slávek Paule (Šviháci lázeňští). Jasoně vyhrál Jan Plíva a Jan Kolros (Jenda a Jenda) a kategorii Šmudla Jakub a Veronika Langerovi (Newbies). Kompletní výsledky najdete na www.jason-drson.com
| Ostatní

Denní i noční cykloorienťák při outdoorovém víceboji OTOB

OTOB je třídenní outdoorový víceboj tříčlenných týmů. Je to nejen kolo, výšky, běh, voda, bahno, pot a někdy i krev. Je to i spolupráce, fair play a blízké setkání se s krajinou. Letos startuje již pošesté, tentokrát v nové lokalitě kolem Orlické přehrady.

Těšit se můžete opět na denní i noční sbírání kót při cykloorienťáku, spolupráci mezi týmy při strategických disciplínách, překonávání výšek, (nejen) závěrečné vyšťavení při tradičním závěrečném Dothlonu - a mnoho dalšího!

Celý článek.
| Informace

BIKE-Orientační závody na BIKE-O.cz

Závody na kole s mapou, tedy ty které jsou mimo oficiální disciplínu MTBO, mají nově své zázemí na stránkách www.bike-o.cz. Pořadatelé tím dostávají prostor pro pozvánky, aby upozornili na své akce, O-bikeři zase místo kde se mohou podělit o své zážitky ze závodů "neMTBO typu". Pro obě skupiny se stačí zaregistrovat a začít tvořit obsah (články nebo fotky), který se váže k jednotlivým závodům.
Pokud vám tady cokoliv chybí, stačí dát vědět a my to do systému přidáme. Naplnit se dá i historie (c;
| Bike Adventure

Bike Adventure se stěhuje na Dolní Moravu a mění titulárního partnera

Bike Adventure se stěhuje na Dolní Moravu a mění titulárního partnera Nejpopulárnější domácí orientační závod dvojic na horském kole BIKE ADVENTURE se po delší pauze v roce 2013 přesune do terénů na Moravě. Závod se bude konat uprostřed července, o víkendu 20. - 21. 7. v nádherných terénech Kralického Sněžníku a Jeseníků s centrem v moderním lyžařském areálu na Dolní Moravě. Resort Dolní Morava je pro rok 2013 současně spolupořadatelem a partnerem závodu. Celý článek.
| Orient express

€žHen sú trnky€œ aneb cykloorientační dobrodružství na Valašsku

€žHen sú trnky€œ aneb cykloorientační dobrodružství na Valašsku €žHic sunt leones€œ (zde jsou lvi) psávali staří kartografové do bílých míst na mapách černého kontinentu v dobách prvních expedic lorda Livingstona či našeho krajana Emila Holuba. Podobně bílé místo na mapě českých cykloorientačních závodů, sdružených v seriálu SHOCart Liga, leží na jižním Valašsku. Podle pověsti zde průzkumníci psali do map poněkud zkomolenou latinou €žHen sú trnky€œ. Organizátoři Litovel ORIENT EXPRESS Adventure 2012 se rozhodli toto krásné místo zmapovat a zaplnit. Celý článek.
| TransKras

TransKras 2012

Po loňském úspěšném otevíráku je zde pro vás 2. ročník bajk-orientačního maratonu TransKras, který se letos koná první srpnový víkend 3.-5.8.2012. Centrum závodu je tentokrát umístěno do úžasného údolí do kempu Baldovec. Celý článek.
| SixNumbers

Letošní SixNumbers míří do Jeseníků a Rychlebských hor.

SixNumbers
V již takřka tradičním termínu, konkrétně od 13.-19. srpna 2012 se uskuteční 4.ročník šestietapového sportovně společenského klání, nazvaného SixNumbers.
Centrem bude městečko, kde se zastavil čas a tím je Vidnava. Bude to vpravdě návrat ke kořenům bikingu, neříká se mi to lehce a nechci tím nikoho odradit, ale fyzicky to bude určitě nejtěžší ročník. Celý článek.
Celkem: 152
|< << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >|
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky