BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Zakončete sezónu s hasičema!

Zakončete sezónu s hasičema!

Kdo má rád šustění listí pod koly, kdo miluje střídání mlhy v údolí se sluníčkem na kopci, komu lahodí barvy podzimu, kdo strpí trošku sychrava a koho nenechá chladným rocková zábava, ten by měl zbystřit. Kobylkáři už podruhé hrají vabank a v podzním termínu 22. října pořádají v podhůří Jizerek a Krkonoš menší a ostřejší odnož jejich závodů. A protože nechtějí být všední, i tenhle jejich podzimní počin má svoje téma, které se otisklo do názvu Hasičské kobylky. Kontroly tedy čekejte na hasičských zbrojnicích a dost možná se může stát, že do závodu někde vstoupí i nějaký ten člen SDH a potrápí vás drobnou soutěží.

Aktuálně máme objeto 54 hasičských zbrojnic a nastal čas vybrat 33 nejhezčích jak z pohledu jejich architektury, tak z pohledu mapy. A taky takových, kde nám hasiči nechají pověsit lampión, což nebereme jako samozřejmost. Přípravy tedy běží v plném proudu a uděláme vše proto, abyste si jeden z posledních (nebo úplně poslední) závod sezóny opravdu užili. Poslední kontrola je totiž povinná a sbírá se až večer a to už bude krásná roubená hospoda s tanečním sálem bžunět hudbou kapely Kompres.

Pořadatelé se budou snažit pomoct i s ubytováním, protože na tuhle akci (stejně jako na letní Ztracené kobylky) je radno přijet už v pátek a odjezd v neděli odpoledne se bere jako nejdřívější možný. :) Protože se jede koncem října a na horách, nejsou otevřeny kategorie pro malé děti, ale jen pro tzv. Naděje, tedy týmy, kdy jednomu z účastníků pod 18 let. Myslíme si, že dospívající mláděž trošku nepohodlí přes den zvládne a večer může na pár písniček v hospodě zůstat.

Moc se s organizátory a hasičema těšíme na všechny, co je baví se na kole bavit. A vlastně nejen na kole! :) Přihlašte se včas, hospoda Mexiko pojme maximlně 50 dvojic.

| Ztracené kobylky | Zdeněk Brůna
Související články: 2022
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky