BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

VIPrahlý BAJKonur tentokrát v Berouně

BAJKonur 2010
Dne 17. 4. 2010 proběhne v okolí Berouna VIPrahlý BAJKonur.
Tradiční cyklistický MTBO závod navštíví po Posázaví a okolí Máchova jezera tentokrát krásné a náročné končiny Berounska. VIPrahlý BAJKonur je úvodní soutěží nově vzniklé SHOCart ligy.
http://www.cykloserver.cz/aktuality/?a=30002300

Pořadatelé vyberou pro kontrolní stanoviště ta nejzajímavější místa závodního prostoru, rozhledny, vyhlídky, skály, potoky, historické objekty i technické památky. Celá trať je až do samotného startu tajná, mapy s vyznačenými kontrolami obdrží každá dvojice až se startovním výstřelem. Zúčastnit se mohou vedle špičkových závodníků i ti, kteří si chtějí vychutnat jen ty nejlepší lahůdky trati a objet jen několik kontrol. Zajímavá bude konfrontace místních znalců berounských hvozdů s ostatními týmy z celé republiky. Prvenství budou obhajovat Lance a mAk ze SNS Smržovka. Lance Armstrong převzal od našeho Lanceho nejen podobu, ale i frekvenci šlapání a komunikaci s medii. Přijeďte si zazávodit s jeho učitelem.

Ti nejlepší najedou v časovém limitu kolem 100 km, ti pomalejší budou mít méně kilometrů, ale dobrý pocit z příjemně prožitého sobotního dne.

K opravdovému BAJKonuru patří samozřejmě raketa, ta je také hlavní cenou. Putovní raketa od novoborských sklářů čeká na svého dalšího majitele. Pro ostatní účastníky bude připravena řada cen. Partnerem závodu je město Beroun.

Shromaždiště a hřejivou náruč v podobě zázemí, dobrého žrádýlka a pitíčka poskytne VIPrahlému BAJKonuru všem důvěrně známá restaurace U štiky na břehu divoké řeky Berounky v blízkosti samotného centra města. Podrobnosti o závodu, rozpis, přihlášky, seznam přihlášených, tratě a fotografie z minulých ročníků hledejte na stránkách akce: www.viprahlo.snadno.eu

Na vaši účast se těší pořadatelé z oddílu SK VIPrahlo.

: http://www.mtbo.cz/

| VIPrahlý BAJKonur | Milan -Komanč- Horký
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky