BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Sportful SixNumbers letos popáté

Dobrý den.
S bajkovými akcemi na mapách turistického měřítka se v posledních letech roztrhl pytel, některé se stávají legendami, některé mají jepičí život, však všichni pořadatelé se shodnou v tom, že příprava a organizace vyžaduje pevné nervy a spoustu úsilí.
Naše akce nepatří mezi masovky a důvod je nasnadě. Závody trvají týden , jsou náročné fyzicky a i tělesné orgány dostávají záhul, bo striktně trváme na tom, že pivo ( letos bude vynikající Bakalář zastudena chmelený) a další ohnivé nápoje hrají power play nad pitím opačně orientovaným.
Nejenže na tom striktně trváme, ale jdeme příkladem.

Ale pozor !!! Když si zabrousíte do historie závodu, juknete do výsledků případně v některých ročnících i na mapy, zjistíte, že vítězové jsou v mnoha případech naši i zahraniční reprezentanti MTBO a uspět mohou jen opravdoví borci. Takže se opravdu jen nechlastá. Ale zase na druhou stranu jen těžko někde na bajkových závodech najdete větší pařby. Tím chci jen říct, že se tady najde každý, ten co si chce kvalitně zazávodit i ten, kdo si chce užít hezkou dovolenou s kamarádama.

Brouzdáme celou republikou, první ročník byl v jižních Čechách, ten poslední byl v Jeseníkách a Rychlebských horách, letos bude terén opět atraktivní, vrcholem bude Kokořínsko a zázemím bude krásné centrum poblíž Holan u České Lípy.

Vy, kdož nás znáte, víte, že každý den bude společné večerní posezení, povětšinou spojené s nějakým kulturním, více či méně seriozním programem. Ten předloňský předposlední večer ale už asi zopakovat nelze.

Výhodou může být i to, že víkendové MTBO pohárové klání, které bude bezprostředně před Sixy je nedaleko Prahy a tedy pro Moráváky je to plusem, teda asi.

Takže: termín 11.-17.8. 2014 kemp Jachta Holany, více se dočtete na našich stránkách www.sixnumbers.cz a asi to poslední, co lze říct je, že týden na kolech s větrem ve vlasech začíná být znovu silně aktuální.

| SixNumbers | Vláďa -Báža- Lepšík
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky