BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Slunce SixNumbers vychází potřetí

Letos již potřetí se koná šestietapový závod Sportful SixNumbers a po předchozích terénech jižních Čech,Lužických hor a Máchova kraje zvolili letos pořadatelé ze SixNumbers teamu Nový Bor prostor Šluknovského výběžku, Labských pískovců, části Českého Švýcarska a opět severní části hor okolí Luže.

Závod je sice plnohodnotný všemi šestmi etapami, lze se však přihlásit i na kratší úsek, dvě, čtyři či šest etap. Specialitou závodu je kategorie rodin s přívěsnými vozíky, kteří si sami hned v prvním ročníků tuto přejmenovali na Drncálky.

Vzhledem k tomu, že týden dovolené je týden dovolené či prázdnin, je plně myšleno i na volný čas, v plánu je 4-5 živých koncertů, promítání světoběžníků Michala Jona a Lucie Kovaříkové , během volného dne (pátek) je na programu bikebiathlonových štafet, závod v lezení nechodících dětí, nebude chybět firma AZUB se svými samohyby, slackline , v areálu bude připraveno lanové centrum a i bezprostřední blízké lokality nabízejí spoustu možností pro výlety ve volném čase.

Za týden, přesně 31.7. končí přihlášky a kdo z vás jestě nemá jasno o svém programu ve dnech 9.-15.8. , má rád kolo, nebojí se práce s turistickou mapou, chce prožít nevšední týden a rád poznává nové krásné tváře sličných bajkerek a zarputilé výrazy závodících bajkerů, nechť zabrousí na stránky www.sixnumbers.cz, kde najde spoustu zážitků z předchozích ročníků, fotek, výsledků a dalších zajímavých postřehů.

: http://www.mtbo.cz/

| SixNumbers | Vláďa -Báža- Lepšík
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky