BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

SHOCartliga 2014 začne 26.4. v Berouně na VIPrahlém BAJKonuru

SHOCartliga 2014 začne 26.4. v Berouně na VIPrahlém BAJKonuru Velikonoce jsou tu, stromy pučí, louky kvetou a nažhavení bikeři pilně ukrajují jarní kilometry. Mírná zima nabídla přívětivé podmínky na vyjížďky, no ta pravá sezona právě začíná. Jako první jarní klasiku si dáme opatrně, ale vostře VIPrahlý BAJKonur 26.4. v Berouně. Čeká vás řádná porce kilometrů v nádherném terénu Českého krasu, Berounska a hlubokých lesů Křivoklátska. Vyhlídky, lomy, skály, kapličky, studánky, rozhledny, hospůdky, pivovar i Plzeňská brána v Berouně nabídnou spoustu nových postupů a zajímavých cílů. Pro děti je připraven dětský závod podél divoké řeky Berounky.
Letos jedeme opět o křišťálovou raketu a množství cen věnovaných soukromým pivovarem Berounský medvěd a dalšími partnery závodu.

Samotná SHOCartliga letos nabídne nové bodování, v roce 2014 můžete získat body na všech závodech, zvýhodněni jsou jezdci co do účasti nejpilnější. Podpoříme tím pořadatele menších závodů, kam také bude stát za to jet a získat nějaký ten bodík.

Přeji všem hezké Velikonoce a nezapomeňte v pondělí vyprášit nějakou tu sličnou cyklistku, ať je máme zdravé a rychlé.

| VIPrahlý BAJKonur | Milan -Komanč- Horký
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky