BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

MERIDA BIKE ADVENTURE 2010

Jubilejní 10. ročník bodovacího závodu dvojic 24. - 25. července v běžně nepřístupném vojenském újezdu Brdy - Jince.
detail detail detail

PŘIHLAŠTE SE VČAS!

Poslední červencový víkend se uskuteční již 10. ročník oblíbeného bodovacího závodu dvojic na horských kolech. Pořadatelé zvolili prostor brdských lesů. Tentokrát jejich jižní část - vojenský újezd Jince, dále se závodníci podívají do přírodních parků Trhoň a Třemšín a oblasti jihovýchodního Plzeňska. Centrum závodu vyroste v areálu BDC Těnovice u Spáleného Poříčí.

O co v Merida Bike Adventure jde?

Závodní týmy (dvojice pánské, dámské či mixované) mají v sobotu 6, v neděli pak 4 hodiny k nasbírání co největšího počtu bodů na kontrolách, které jsou hodnoceny 0 - 80 bodů. Závodníci se orientují podle turistické mapy SHOCart 1:50 000, speciálně upravené pro závod, ve které mají zakreslené všechny postavené kontroly. Výběr kontrol a trasu mezi nimi si ovšem volí každý sám dle svých možností a ambicí.

K jubileu nově závod Loap BA Challenge pro drsňáky

Novinkou letošního ročníku je vložený paralelní závod Loap BA Challenge, kdy si závodníci povezou veškerý potřebný materiál nejen k závodu, ale i k přenocování celou dobu na kole s sebou. Noc tedy nestráví v centru závodu, nýbrž v jednoduchém kempu kdesi na trati. Touto novinkou se pořadatelé vrací ke kořenům adventure závodů, ze kterých Bike Adventure vzešlo a byli mu vzorem.

Další novinky BA10?

Bude jich hned několik, tak se přijeďte přesvědčit, zda jsou k lepšímu. Poodhalit můžeme některé - ceny pro vítěze tentokráte věnovala firma Loap, budhističtí mniši nabízející masáž unaveným nohám, večerní program, možnost změn v přihláškovém formuláři bez poplatku a mnohé další...

Jak se přihlásit?

Na stránkách www.bike-adventure.cz bude 31. 5. 2010, přesně v 00:00 spustěn on-line přihláškový formulář. Tedy neváhejte, je místo pouze pro 500 dvojic na Bike Adventure a 100 dvojic na BA Challenge!

www.bike-adventure.cz

: http://www.mtbo.cz/

| Bike Adventure | Míša Lacigová
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky