BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Letošní SixNumbers míří do Jeseníků a Rychlebských hor.

SixNumbers
V již takřka tradičním termínu, konkrétně od 13.-19. srpna 2012 se uskuteční 4.ročník šestietapového sportovně společenského klání, nazvaného SixNumbers.
Centrem bude městečko, kde se zastavil čas a tím je Vidnava. Bude to vpravdě návrat ke kořenům bikingu, neříká se mi to lehce a nechci tím nikoho odradit, ale fyzicky to bude určitě nejtěžší ročník.

Ovšem myslím, že vše vykompenzují krásné terény ať už Jeseníků tak, a to zvláště, v podání Ryhlebských hor.

Na rozjezd dáme dvě etapy na polské straně a určitě se nenechte otrávit a vybláznit poměrně fádními rovinami, další etapy budou pravým opakem.
Samotný les v bezprostřední blízkosti centra je ikonou orientačních běžců, ne nepodobný severským terénům, je prošpikován zatopenými lomíky, vhodnými ke koupání v čase volna, nedaleko je i pohledné koupaliště, kde se mimo jiné uskuteční v den volna v pátek i triatlonové štafetky, no prostě klasika.

Když už mluvím o doprovodných programech, jsou zde zhotoveny singlíky a na jednom z nich proběhne i závod jen pro vás, kteří na to budete mít chuť a pojede se samozřejmě na elektronické měření času.

Z kapel zatím budu jmenovat jen olomoucké ACDC revival a už jsem je viděl a veřtě, že je to nářez. Hrát budou ve čtvrtek.

Pro neznalé snad jen dodat, že přihlásit se lze na 2,4 či na celou akci, to je samozřejmě nejlepší.

Vše důležité najdete na stránkách www.sixnumbers.cz

A když už tohle čtete, tak vězte, že další akcí, kterou organizuje náš tým je X-power Malevil bike Orienteering dne 16.6.2012 , což je trochu průser v tom, že je pohárovém závod v MTBO, ale my jsme součástí doprovodného ME v maratonu a ty pytlíci z UCI nebyli schopni se podřídit termínu s kterým přišlo Blansko.
I o tomto závodu je více na našich stránkách.

Tak zatím Báža

SixNumbers

: http://www.mtbo.cz/

| SixNumbers | Vláďa -Báža- Lepšík
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky