BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Letní Bedřichovská pětihodinovka 23.7.2016 - letos v Novém Městě pod Smrkem

Letní Bedřichovská pětihodinovka 23.7.2016 - letos v Novém Městě pod Smrkem Rádi bychom vás srdečně pozvali na 6.ročník Letní Bedřichovské pětihodinovky, která se bude konat v sobotu 23.7.2016.

Letos jsme pro vás připravili velkou novinku - přesun závodu z Bedřichova do Nového Město pod Smrkem, které všichni znáte především díky Singltrekům. Těm se trať spíše vyhne, ale můžete si je vychutnat v neděli po závodě.

Všechny potřebné informace včetně rozpisu a online přihlašování naleznete na webových stránkách závodu - www.b5h.cz - přihlášky končí až v pondělí před závodem (18.7.), budeme však rádi, když se přihlásíte dříve, abychom měli přibližnou představu o počtu přihlášených. Rozpis naleznete na webu závodu - http://www.b5h.cz/letni/rozpis.php

Všechny ještě upozorňuji na SPECIÁLNÍ AKCI - všichni přihlášení do 1.7.2016 dostanou v rámci startovného cyklistické ponožky SPORTICUS.CZ, v přihlášce si zvolíte velikost.

Další novinky pro letošní ročník

1) centrum závodu je přímo v kempu u koupaliště, takže je možné zařídit si tam ubytování ve stanech, v karavanech nebo v chatkách, více info jsem pro přehlednost uvedl na web závodu - http://www.b5h.cz/letni/ubytovani.php

2) nová kategorie pro děti od cca 6 do 15 let (možno s doprovodem i bez) - trať s pevným pořadím kontrol na cca 15km

Budeme moc rádi, když rozšíříte informaci o konání tohoto závodu i mezi své přátele.

| Bedřichovská pětihodinovka | Mirek Kalina
Související články: 2016
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky