BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Elbtal-MTBO 2017

V sobotu, 16. září 2017 startuje v Kinder und Jugenddorf ERNA v Gohrisch letošní Elbtal-MTBO, cyklistická sportovní akce s turistickým nádechem. Organizovaná je sportovními nadšenci oddílu MTBO ESV Dresden e.V.
Elbtal-MTBO je kombinace mezi klasickým orientačním během a MTB, při níž startují dvoučlenné týmy s kolem a mapou. V rámci 5ti hodin se tým snaží vlastní volbou trasy posbírat co nejvíce kontrol. Podle věkové kategorie, kondice a orientačních schopností se dá na kole nebo tandemu ujet vzdálenost od 1 do 100+ km. Letošní téma bude objevitelská cesta do historie.

Startovat se bude v kategoriích rodina 2+, ženy, mix a muži.
Pro týmy v kategorii rodina 2+, ve kterých budou startovat minimálně dva členové, přičemž minimálně jeden člen ve věku 6 až 14 let , bude tato akce opravdovým rodinným zážitkem.

Akční rádius závodu se rozprostírá v S-J směru od Labe po českou hranici a v V-Z směru od Schöna po A17. Vedle topografické mapy s vyznačením kontrol bude po vystartování poskytnut ještě detailní popis kontrol s bodovým ohodnocením.

Příjezd, parkování a nocleh ve stanu nebo bungalovu Kinder und Jugenddorf ERNA, východně od Papstdorfu (N 50.884863, E 14.153613)
OT Papstdorf, Pionerlagerstr. 89A, 01824 Gohrisch

Start od 10:00

Startovní pas nebo licence není pro účast nutná, každý mezi 6 a 99 lety je vítán.
V odděleném hodnocení všech kategorií bude Saským cyklistickým svazem vyhlášeno národní mistrovství Saska pro MTBO týmy dvojic.

Přihlásit se můžete na webové stránce www.4-lc.de, kde jsou další informace

| Ostatní | BIKE-O.cz
Související články: 2017
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky