BIKE-O.cz
Bike-Orientační závody dvojic a jednotlivců

Dejte si s námi Šest čísel aneb Six Numbers

Ahoj bikerky, bikeři, vy starší i vy mladší,

Dovoluji si vás pozvat na cykloakci která by měla vyvrcholit v půlce srpna roku 2006 strávením společného týdne, kterou jsme nazvali Šest čísel a aby to dostalo i mezinárodní charakter, tak i Six Numbers.
Jedná se o šestietapový bodovací závod dvojic a jednotlivců na horském kole s mapou turistického měřítka s jemně erotickým nádechem. Ale opravdu jemně.

Závod může jet každý, kdo chce:
od úplných začátečníků až po zkušené bajkery - trasu si vybírá každý sám podle svých schopností a možností. Pojede ten, kdo má rád kolo a zkušenosti s mapou mohou být minimální. V terénu bude umístěno více kontrolních bodů s různým bodovým ohodnocením a vaším úkolem je v limitu posbírat nejvyšší počet bodů. Více o strategii tohoto závodu se dozvíte na našich webových stránkách www.sixnumbers.cz Závod bude hodně o morálce a vztahy ve dvojicích lze Šesti čísly utužit či naopak. Nechceme jen závodit, ale taky strávit týden s lidma, s kterejma je nám fajn.

Společenskou stránku akce si klademe za jeden z hlavních cílů. Každý večer chystáme nějaký doprovodný program, od promítání filmů s bajkerskou tématikou, přes reprodukovanou hudbu až po závěrečný koncert.

Termín: 14. - 20. srpna 2006

Jednotlivé etapy budou mít čtyřhodinový limit, juniorské kategorie tříhodinový.

Region: s 1. ročníkem míříme do jižních Čech, oblast České Kanady, Třeboňska a Novohradských hor. Čekají vás krásné terény plné rybníků, rybníčků, ale taky strmá stoupání poblíž hranic s Rakouskem.

Před startem dostane každá dvojice nebo jednotlivec mapu, specifikaci kontrol a jejich bodové ohodnocení. Úkolem je nasbírat na kontrolách během časového limitu co nejvíce bodů. Protože nezáleží jen na fyzické kondici a technice jízdy, ale také na orientaci v terénu a zvolené strategii, jsou výkonnostní rozdíly mezi závodníky silně eliminovány.
V našem případě je možnost přihlášení se na každou etapu či libovolný počet etap zvlášť a ti největší tvrďáci absolvují celou Tour.
Závod bude mít dvě centra, v okolí prvního proběhnou první čtyři etapy.
Celá akce proběhne na třech mapách!
Cíl třetí etapy nebude v centru ale kdesi na druhém konci mapy, kde se bude spát a na tomto místě bude zároveň start následující etapy. Účastníkům bude zabezpečen odvoz věcí na přespání a na následující etapu a bude zde k dispozici velký stan pro možnost noclehu, sociální zařízení, sprchy a občerstvení. Hlídání kol zabezpečeno. Další etapou se vracíte do centra.

Čas a označení absolvovaných kontrol proběhne elektronickým systémem. Okamžitě lze porovnat zvolenou strategii a dosažené časy. Možnost zapůjčení čipové jednotky.

Součástí pořadatelského servisu bude též úschovna malých dětí , pro něž bude připraven nějaký program třeba budou loupat brambory.

Pátý den bude volný s krátkým přesunem do druhého centra odkud proběhnou poslední dvě etapy, start i cíl bude na stejném místě.

A proč Šest čísel?
Protože se pojede šest etap se startovním číslem, protože vás čeká šest společných nocí se svými kamarády, kamarádkami a podobně naladěnými lidmi, protože začínáme v roce 2006, protože šest čísel je samo o sobě dobrej výkon, protože se minimálně šestkrát může ještě něco změnit, protože se nám to zalíbilo,protože proto...

No kdybyste chtěli něco vědět, tak si napište , nebo nechte vzkaz na fóru našich stránek www.sixnumbers.cz Osobní konzultace není vylouč.

Báža

: http://www.mtbo.cz/

| SixNumbers | Vláďa -Báža- Lepšík
Související články: 2006
  • Dejte si s námi Šest čísel aneb Six Numbers
Loading...
BIKEMAT - cyklo slevy, výprodeje, akční nabídky